Dachy remontowane oferta
» dowiedz się więcej

   

Remonty dachów, remont dachu hali

Jeśli Twój dach potrzebuje szybkiej naprawy, nie odwlekaj tej decyzji w czasie. Ewentualne straty mogą kosztować Cię dużo więcej niż zniszczenia dóbr materialnych. Jest to kluczowa kwestia bezpieczeństwa Twoich klientów i pracowników. Myślisz, że jesteś zdany na łaskę niestałej pogody i remonty dachów co kilka lat? Nic bardziej mylnego.

Remont dachu hali to najnowocześniejsze i najbardziej ergonomiczne rozwiązanie na rynku. Nasze membrany charakteryzują się trwałością i łatwością instalacji bez użycia klejów czy rozpuszczalników. Dzięki najnowszym procesom technologicznym udało się nam uzyskać niezwykle wysoką wytrzymałość na rozciąganie i rozrywanie, a także na wysokie i niskie temperatury oraz nieprzyjazne warunki atmosferyczne związane z silnymi wiatrami, czy opadami. Remont dachów to rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie długowieczność produktu.

W trosce o naszą planetę przetwarzamy odpady produkcyjne oraz zużyte membrany PVC. Remont dachu hali plandekowej zadowolił oczekiwania Twojej firmy? Oczywiście, że tak. Pamiętaj jednak, że membrany PVC możesz wykorzystać również na tarasach, basenach kąpielowych, jako podłogi parkingów samochodowych, w magazynach, tunelach oraz tamach. Dołącz do grona zadowolonych klientów z całej Europy już dziś!

 


 

Nasza oferta obejmuje: remont dachów papowych, remont dachu hali, remont płyty obornickiej, remont płyty warstwowej, remont pokrycia dachowego, remonty dachów.
Nowoczesne rozwiązania w zakresie: dachy przemysłowe, dachy remontowane.
Sprawdź również pokrycia dachowe remont.