Dachy remontowane oferta
» dowiedz się więcej

   

Remont pokrycia dachowego, pokrycia dachowe remont, remont dachów papowych

Twój stary dach nie wytrzymał próby czasu? Poszukujesz nowego rozwiązania dla swojej firmy? Jeśli planujesz remont pokrycia dachowego, który zapewni Twojej firmie trwałość i bezpieczeństwo na lata, sprawdź membrany dachowe z wysokiej klasy PVC.

Remont dachów papowych możesz przeprowadzić w ciągu całego roku, w temperaturze, która umożliwia pracę na dachu. Dzięki temu, jeśli Twój dach potrzebuje pilnej naprawy, remont pokrycia dachowego nie musi być odłożony na sezon letni.

Jako firma z długoletnim stażem stale rozbudowujemy naszą ofertę i podnosimy jakość swoich produktów, bazując na najnowszych technologiach. Wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom na całym świecie szczelny, trwały, ale również ergonomiczny produkt w dogodnej cenie.

Interesuje Cię temat pokrycia dachowe remont, ale nie wiesz, które rozwiązanie wybrać? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze systemu i materiału, który najbardziej będzie odpowiadał wymogom Twojej firmy. Zdecyduj się na sprawdzony produkt, który z powodzeniem wykorzystywany jest w Norwegii, Szwecji, Danii i Wielkiej Brytanii, gdzie mamy swoje odziały, a także u naszych partnerów w Islandii, Finlandii, Czechach, Chorwacji, Słowenii oraz w Polsce.

 


 

Nasza oferta obejmuje: remont dachów papowych, remont dachu hali, remont płyty obornickiej, remont płyty warstwowej, remont pokrycia dachowego, remonty dachów.
Nowoczesne rozwiązania w zakresie: dachy przemysłowe, dachy remontowane.
Sprawdź również pokrycia dachowe remont.