Dachy remontowane oferta
» dowiedz się więcej

   

Produkty

Dachy przemysłowe

Działamy na rynku od ponad kilkudziesięciu lat. To właśnie długoletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jakie oczekiwania mają nasi klienci. Budując lub remontując dach przemysłowy dla swojej firmy, chcesz być pewien jakości i trwałości wykonania produktu. Membrany dachowe idealnie nadają się na pokrycia dachów szczególnie narażonych na uszkodzenia, czy obciążenia.

Dachy przemysłowe są odporne na niskie i wysokie temperatury, porywiste wiatry i gwałtowne deszcze oraz śnieżyce. Nasze produkty wykonane z wysokiej klasy PVC były testowane i unowocześniane w ekstremalnych warunkach pogodowych Norwegii.

Niezawodność i różnorodność naszych rozwiązań sprawia, że są wykorzystywane w halach plandekowych na całym świecie. Dachy przemysłowe z powodzeniem sprawdzają się się w Norwegii, Szwecji, Danii i Wielkiej Brytanii, gdzie mamy swoje odziały, a także u naszych partnerów w Islandii, Finlandii, Czechach, Chorwacji, Słowenii oraz w Polsce.

Pokrycia dachowe łączymy bez konieczności użycia klejów czy rozpuszczalników techniką termo-zgrzewania napędzanego elektrycznością. Zyskujesz dzięki temu nie tylko wodoszczelność łączenia, ale także eliminujesz konieczność używania otwartego ognia podczas pracy na dachu.

Wybierając dachy przemysłowe, decydujesz się na wysokiej klasy ofertę, a ze względu na długi okres użytkowania produktu na ekonomiczność tego rozwiązania.

 

pic #2

Przykładowe rozwiązania dachów
 
pic #3 pic #4 pic #5

Góra

 

 

  

Nasza oferta obejmuje: remont dachów papowych, remont dachu hali, remont płyty obornickiej, remont płyty warstwowej, remont pokrycia dachowego, remonty dachów.
Nowoczesne rozwiązania w zakresie: dachy przemysłowe, dachy remontowane.
Sprawdź również pokrycia dachowe remont.